Смотреть новые видео выпуски

  Shqiperi

  Ja Sa Raste Ka Pasur Sot Me COVID Ne Shqiperi!
  Ja Sa Raste Ka Pasur Sot Me COVID Ne Shqiperi!

  Продолжительсность: 42 секунды


  Per informacione me interesante te dites bejini subscribe kanalit tone gjithashtu aktivizoni opsionin e ziles per tu njoftuar per ...
  #fyp #shqiperi #haul #albania #shein
  #fyp #shqiperi #haul #albania #shein

  Продолжительсность: 7 секунд


  I ftuari episodin e sotëm të 'Çdo Gjë Është Ashtu Si Duket' ishte Ervin Goci, i cili foli më shumë mbi marrëdhënien 'e thyer' me ...
  Lektori Ervin Goci : \
  Lektori Ervin Goci : \

  Продолжительсность: 12 минут 49 секунд


  Emisioni më i ri në Euronews Albania i kushtohet ekskluzivisht shoqërisë shqiptare dhe problemeve tona të shumta.
  Adriatik Lapaj: Bordi I Transparencës I Domosdoshëm, Por Ky Në Shqipëri E Vjedh Qytetarin
  Adriatik Lapaj: Bordi I Transparencës I Domosdoshëm, Por Ky Në Shqipëri E Vjedh Qytetarin

  Продолжительсность: 3 минуты 43 секунды


  Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: website: ...
  100 Vite Marrëdhënie Shqipëri-Çeki/ Promovohen 2 Libra Studimorë Në Tiranë
  100 Vite Marrëdhënie Shqipëri-Çeki/ Promovohen 2 Libra Studimorë Në Tiranë

  Продолжительсность: 1 минута 40 секунд


  Alarmi i KLSH për emergjencat civile: Zjarrfikëset në
  Alarmi I KLSH Për Emergjencat Civile: Zjarrfikëset Në Shqipëri Të Vitit 1960
  Alarmi I KLSH Për Emergjencat Civile: Zjarrfikëset Në Shqipëri Të Vitit 1960

  Продолжительсность: 2 минуты 22 секунды


  reportTV #lajmeshqip #lajme Mungesa e helikopterëve të Forcave të Armatosura të destinuar për emergjencat civile (zjarret), ...
  #fyp #shqiperi #haul #albania #shein
  #fyp #shqiperi #haul #albania #shein

  Продолжительсность: 7 секунд


  100 vjetori i marrëdhënieve
  Maluma Koncert Ne Shqiperi
  Maluma Koncert Ne Shqiperi

  Продолжительсность: 16 секунд


  Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...
  KLSH: Zjarrfikëset Në Shqipëri Të Vitit 1960! Nga 4 Helikopterë ‘cougar’ Që Kanë Forcat E Armatosura
  KLSH: Zjarrfikëset Në Shqipëri Të Vitit 1960! Nga 4 Helikopterë ‘cougar’ Që Kanë Forcat E Armatosura

  Продолжительсность: 2 минуты 54 секунды


  Pershendetje miq te dashur te kanalit tim! Ju ftoje te klikoni butonin 'SUBSCRIBE', per te qendruar ne kontakt me materialet qe ...
  100 Vjetori I Marrëdhënieve Shqipëri-Çeki, Poromovohet Libri I Dorian Koçit Dhe Adrian Briskut
  100 Vjetori I Marrëdhënieve Shqipëri-Çeki, Poromovohet Libri I Dorian Koçit Dhe Adrian Briskut

  Продолжительсность: 1 минута 44 секунды


  Akoma Mjerim I Fort Ne Shqiperi
  Akoma Mjerim I Fort Ne Shqiperi

  Продолжительсность: 16 секунд


  Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka ...
  Rama Prezanton Projektin Për 18 Vepra Në Shqipëri: Do Të Kenë Impakt Në Jetën E Komunitetit
  Rama Prezanton Projektin Për 18 Vepra Në Shqipëri: Do Të Kenë Impakt Në Jetën E Komunitetit

  Продолжительсность: 1 минута 33 секунды


  Nëse informacioni i marrë nga kjo video ishte i vlefshëm për ju, atëherë klikoni ! Gjithashtu klikoni në butonin ...
  Vlog// Me Pushime Ne Shqiperi  ,bej Thonjt, Flok Te Reja, Shok Te Rinj 🐑🐈//Jo'Nida//
  Vlog// Me Pushime Ne Shqiperi ,bej Thonjt, Flok Te Reja, Shok Te Rinj 🐑🐈//Jo'Nida//

  Продолжительсность: 20 минут


  Nëse informacioni i marrë nga kjo video ishte i vlefshëm për ju, atëherë klikoni ! Gjithashtu klikoni në butonin ...
  Sa Pritet Të Shkojnë Temperaturat Në Shqipëri Ditët Në Vijim
  Sa Pritet Të Shkojnë Temperaturat Në Shqipëri Ditët Në Vijim

  Продолжительсность: 1 минута 45 секунд


  oranews #mikepence #
  Këmbimi Valutor 24 Qershor 2022/ Vlera E Monedhave Të Huaja Në Shqipëri
  Këmbimi Valutor 24 Qershor 2022/ Vlera E Monedhave Të Huaja Në Shqipëri

  Продолжительсность: 2 минуты 5 секунд


  Wake Up/ Bashkimi Shqipëri Dhe Arbëria Forcon Lidhjen Me Evropën. Të Zhvillohet Trashëgimia
  Wake Up/ Bashkimi Shqipëri Dhe Arbëria Forcon Lidhjen Me Evropën. Të Zhvillohet Trashëgimia

  Продолжительсность: 1 минута 41 секунда


  “Kudo Shkoj Në Shqipëri...”, Rudina Hajdari Paralajmëron Zhvillimet E Reja Dhe Ka Një Thirrje Për...
  “Kudo Shkoj Në Shqipëri...”, Rudina Hajdari Paralajmëron Zhvillimet E Reja Dhe Ka Një Thirrje Për...

  Продолжительсность: 1 минута 15 секунд


  “Dashuria BE-Shqipëri, Si Dasma E Vajzës Së Hasanit Me Nipin E Mbretëreshës”, Kreshnik Spahiu ...
  “Dashuria BE-Shqipëri, Si Dasma E Vajzës Së Hasanit Me Nipin E Mbretëreshës”, Kreshnik Spahiu ...

  Продолжительсность: 4 минуты 22 секунды


  #erjon Veliaj Mashtrusi Me Ordiner Ne Shqiperi
  #erjon Veliaj Mashtrusi Me Ordiner Ne Shqiperi

  Продолжительсность: 1 минута 1 секунда


  Mike Pence Në Shqipëri: Amerika Nuk Do Të Lejojë Që Irani Të Ketë Armë Bërthamore
  Mike Pence Në Shqipëri: Amerika Nuk Do Të Lejojë Që Irani Të Ketë Armë Bërthamore

  Продолжительсность: 1 минута 48 секунд


  Дальше

  Сегодня обсуждают

  [23 Марта 2022, 16:12] Игнат написала: Я думал действительно что-то важное и срочное, но все как всегда. Санкции, угрозы, желание навредить России по максимуму. Одни ограничения и все. Россия такие испытания уже проходила.... Смотреть...


  [23 Марта 2022, 16:06] Ирина написала: Сейчас все разделились на два лагеря кто-то поддерживает спец операцию, а кто-то нет. Я видела огромное количество таких роликов и поняла, что все хотят только обсуждать, но никто не хочет... Смотреть...


  [23 Марта 2022, 16:54] Петр написала: За ситуацией обязательно нужно следить. Жалко местное население которое, страдает от взрывов. Люди действительно, боятся выйти из дома и элементарно, сходить за продуктами.... Смотреть...


  [23 Марта 2022, 14:06] Мария написала: Ничего удивительного в том, что отношение к своим бойцам у "главнокомандую его" именно такое, так как все эти команды явно диктуются сверху. Людей, даже своих, им не жалко, да для... Смотреть...


  [23 Марта 2022, 15:52] Юрий написала: Каждый день стараюсь следить за событиями происходящими в России и на Украине. Хочется, чтобы эта спецоперация поскорее закончилась. Что касается экономики, то я не переживаю. ... Смотреть...